• 75e4fbb3311
 • b92d0edb311

кои сме ние

32Основана е во 2009 година, Strongsaw е ригорозно се качи на скали на успех како доверлив производител, продавач на големо и извозник на машини.

Нашиот широк спектар на производи вклучува дрво машини, дрво алатки, обработка на метал машини и метални орудија за работа.

Со концептот на производство на најдобар квалитет и широк спектар на производи на нашите реномирани клиенти, ние напредува да се задржи квалитетот и уникатноста на нашите производи непроменети.

Ние имаме разбирање за постојано менување на потребите и барањата на индустријата среде овој хардкор конкуренција.

Ние се користи во однос на нашите конкуренти, ние нудиме на нашите сопствени конструиран и дизајниран машини за нашите ценети клиенти во рамките на предвидената временска рамка.

Покрај тоа, во краток век на време, ние го освои широка база на клиенти на пазарот.

Со цел да се расправаме за бесплатни производството, што се поддржани од страна на ултра-висока инфраструктура, која е опремена со еден од најновите технологии кои се користат во давање на најдобрите на резултатите на нашите клиенти.

Покрај тоа, нашиот тим од стручни професионалци докажа нивните учинокот низ сите нивната напорна работа и посветеност.

Ние се осигураме дека нашите производи се ажурираат често во синхронизација со постојано менување на барањата на пазарот, а исто така нудат специјални прилагодување објект.

Сите овие фактори и нашите сегашни работни методологии помогнаа нашата компанија да се постигне согласност раст во оваа конкурентна индустрија.

Нашите муштерии база вклучува клиенти од Индија, Русија, САД и Austrailia, Франција.

Контакт со нас: sophie@strongsaw.com

Whatsapp: 0086-13055879560

Skype: 0086-13055879560

WeChat: 0086-13055879560

Научи повеќе

Избрана Производи

Преглед на сите производи

Зошто да не одберете нас

 • Квалитет

  Високо ниво на технологија на производство и монтажа на компоненти со висок квалитет од познати добавувачи.
 • флексибилност

  Ние не нудиме стандард машини, туку и на сите сопствени направени во согласност со барањата на клиентите.
 • За услуги на клиентите и поддршка

  Ние сме отворени за било какви прашања и да ви помогне, исто така, по гарантниот период е истечен, со нашиот тим на услуги во целиот свет дека ние им овозможи на нашите машини никогаш не запира.
 • реакција

  Ние брзо да одговори на сите прашања на клиентите и во случај на проблеми ги реши што е можно поскоро.

нашите Patner

pantner_03
pantner_05
pantner_07
pantner_09
pantner_10
pantner_17
pantner_19
pantner_21
pantner_23
pantner_29
pantner_31
pantner_33
pantner_35
pantner_37
WhatsApp Online Chat !