Автоматско Дрво машина за сечење

Краток опис:

Technical Parameters:  Type ZXJ-1252E Length of feedstock (cm)   5000   Diameter of feed port (cm)  12-50 Power of  the saw web motor 22   Power of the feed motor (kw) 1.5   Speciafication of saw web (mm) 305   Boundary dimension (cm)  305 Unit price US$10,262.00   Payment term 30% as deposit, balance before shipment. Voltage & Frequency as customer’s requirement


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Е-пошта: sophie@strongsaw.com
 • детали за производот

  Тагови производ

  Технички параметри:

   тип ZXJ-1252E
  Должина на суровина (см)   5000  
  Дијаметар на храна порта (см)  12-50
  Моќта на веб моторни пили 22  
  Моќ на моторот на храна (kW) 1.5  
  Speciafication на виде интернет (мм) 305  
  Граница димензија (см)  305
  Единечната цена US $ 10,262.00  
  рок на плаќање 30% како депозит, биланс пред пратката.
  Напон и фреквенција како на барање на купувачот

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !