Топлинска пумпа фен машина

Краток опис:

Technical Parameters:  Type JK-ZT-HGJ03 JK-ZT-HGJ06CH JK-ZT-HGJ10CH   Length of feedstock (cm)   105 21 35   Diameter of feed port (cm)  12 25 42   Power of  the saw web motor 4.2 6.6 11.2   Power of the feed motor (kw) 75 75 75   Boundary dimension (cm)  0-43 0-43 0-43   Total weight 180 350 480   Boundary dimension (cm)  1675*860*1280 1760*1060*1280 2120*1350*1590   Payment term 30% as deposit, balance before shipment. Voltage & Frequency as customer’s ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Е-пошта: sophie@strongsaw.com
 • детали за производот

  Тагови производ

  Технички параметри:

   тип К-ZT-HGJ03 К-ZT-HGJ06CH К-ZT-HGJ10CH  
  Должина на суровина (см)   105 21 35  
  Дијаметар на храна порта (см)  12 25 42  
  Моќта на веб моторни пили 4.2 6.6 11,2  
  Моќ на моторот на храна (kW) 75 75 75  
  Граница димензија (см)  0-43 0-43 0-43  
  вкупна тежина 180 350 480  
  Граница димензија (см)  1675 * 860 * 1280 1760 * 1060 * 1280 2120 * 1350 * 1590  
  рок на плаќање 30% како депозит, биланс пред пратката.
  Напон и фреквенција како на барање на купувачот

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !