Полу-автоматска машина Чешел

Краток опис:

Technical Parameters:  Type ZXS-3512 Length of feedstock (cm)   400   Diameter of feed port (cm)  70 Power of the feed motor (kw) 7.5   Power of the feed motor (kw) 2.2   Boundary dimension (cm)  1600*1400*1480 Unit price US$2,937.00 Payment term 30% as deposit, balance before shipment. Voltage & Frequency as customer’s requirement


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Е-пошта: sophie@strongsaw.com
 • детали за производот

  Тагови производ

  Технички параметри:

   тип ZXS-3512
  Должина на суровина (см)   400  
  Дијаметар на храна порта (см)  70
  Моќ на моторот на храна (kW) 7.5  
  Моќ на моторот на храна (kW) 2.2  
  Граница димензија (см)  1600 * 1400 * 1480
  Единечната цена US $ 2,937.00
  рок на плаќање 30% како депозит, биланс пред пратката.
  Напон и фреквенција како на барање на купувачот

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !