Drejt Linja rip pa makine

Përshkrim i shkurtër:

Technical Parameters: 1、Unique double-ended bearing support,multi-V precision manufacturing of linear guides and ultra-class wide conveyor chain,so delivery precision,smooth,goodwear resistance. 2、Unique spindle and motor direct design,no power loss,no noise, high precision. 3、Unique volumetric lubrication system to ensure excellent lubrication performance ,so that the workpiece is smooth and precise delivery. 4、The use of variable frequency speed feeding,making sof...


 • Drejt machine rip linjë savs: Drejt Linja rip pa makine
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parametrat teknike:

  1, double-përfundoi mbështetje Unique mbajtur, multi-V prodhimit saktësi e udhëzon në rrugë lineare dhe ultra-klasës zinxhir transportues të gjerë, në mënyrë precize e dorëzimit, të butë, rezistenca goodwear.

  2, gisht Unique dhe motor të projektimit të drejtpërdrejtë, nuk ka humbje të energjisë, pa zhurmë, saktësi të lartë.

  3, sistemi unik volumetrike vajosje për të siguruar performancë të shkëlqyer vajosje, në mënyrë që workpiece është e ofrimit të qetë dhe të saktë.

  4, përdorimi i të ndryshueshme ushqyerit shpejtësi të frekuencave, duke e bërë të butë, shpejtësia drurë rrethore është e arsyeshme, prerje të butë, në mënyrë që madhësia detalit më të sakta.

  5, pjatë Trupi me parakohshme-tipit procesit të saldimit lazer, forca të lartë, më të bukur.

  型号 规格 specifikimet Model MJ164 型号 规格 specifikimet Model MJ164
  锯片 直径 Saw blade diametër 305 / 455mm 主 电机 动 率 fuqia kryesore motorike 11 / 15KW
  最大 加工 厚度 Trashësia Max.processing 120mm 送 料 电机 功率 Feed fuqinë motorike 1.5KW
  最短 加工 长度 gjatësi më të shkurtër të përpunimit 250mm 总 功率 fuqia totale 12.5 / 16.5kw
  锯切 宽度 rrethore width la 300 / right640mm 锯片 厚度 trashësia Blade 3.2-5.0mm
  主轴 转速 shpejtësia gisht 2900r.pm 工作台 尺寸 Duke punuar madhësia tavolinë 2000 * 1020mm
  主轴 直径 diametër gisht φ50.8mm 外形 尺寸 përmasat 2250 * 1600 * 1350mm
  送 料 速度 shpejtësia ushqyerit 3-23m / min 机床 重量 pesha e makinës 1800kg • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !