Automatike me dy-njëanshëm makinë planifikimin

Përshkrim i shkurtër:

Technical Parameters: 1、Cast iron bed with good shock absorption and stability is machined by CNC machining center to provide a good foundation for cutter shaft and feed. 2、Stangard carbide helical shaft,high-precision imported bearings for the machine to provide a very healthy heart. 3、The use of crawler-type elastic pressure claw(with lifting function)according to the thickness of the wood,the degree of bending choose elastic pressure claw ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Email: sophie@strongsaw.com
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parametrat teknike:
  1, krevat Cast hekur me thithjen e mirë shoku dhe stabilitetit është machined nga qendra CNC përpunimit për të siguruar një bazë të mirë për bosht prestar dhe ushqimit.
  2, Stangard karabit bosht spiral, të lartë-precision kushineta importuara për makinë për të siguruar një zemër shumë të shëndetshme.
  3, Perdorimi i servil tipit çarë presion elastik (me funksionin ngritës) sipas trashësinë e drurit, shkalla e përkulur zgjedhur elastike presion thua ushqyerit distancë, saktësia e përpunimit workpeace është përmirësuar në masë të madhe, të ushqyerit fuqishëm;
  4, mjet Machine aks thikë dhe rul presion dhe mekanizmi qetë ushqyerit, të pajisur me manuale gjobë-akordim dhe mekanizmit të motorizuar, në mënyrë se pozicionuar shpejtë dhe accurate.Pressure planifikimin pjesë të uooer dhe më të ulët të ushqimit loller lidhëse ushqyerit, bilancin e fortë fut;
  5, Përdorimi i komponenteve elektrike të importuara, në mënyrë që i gjithë kontrolli i ndjeshëm dhe i sigurt;
  6, Tajvan produktet e importuara të pajisura me pajisje të ekranit dixhital, paneli operativ mund të jetë direkt në trashësinë e përpunimit, Accurancy deri në 0.1mm, me shpejtësi standarde të kontrollit të ushqyerit;
  7, Countertops krom kromuar vështirë trajtim të veçantë, veshin-rezistente, të butë.

   

  型号 规格 specifikimet Model MB450 型号 规格 specifikimet Model MB450
  刨 削 厚度 trashësi të punës 10-180mm 送 料 电机 功率 Feeding fuqinë motorike 2.2kW (Frenquency konvertimit )
  刨 削 宽度 gjeresia e punes 25-450mm 升降 电机 功率 Lifting fuqinë motorike 0.37kw
  最小 刨 削 长度 Gjatësia Min.Working 260mm 总 功率 fuqia totale 15.57kw
  最大 刨 削 量 Max. thellësia e prerjes 上刀4mm 下刀4mm 吸尘 口 Pluhuri dalje Dia φ150mm
  刀 轴 直径 Prerje gisht dia φ5101mm 电压 tension 380V
  刀 轴 转速 Prerje shpejtësi gisht 5500r / min 外形 尺寸 madhësia e përgjithshme 2500 * 1050 * 1750mm
  送 料 速度 shpejtësia ushqyerit 3-20m / min 装箱 尺寸 madhësia Paketimi 2600 * 1150 * 1850mm
  上 刀 轴 电机 功率 prerja Upper fuqia motorike gisht 7.5kw 重量 Pesha neto 2500kg
  下 刀 轴 电机 功率 Mottom prerja fuqia motorike gisht 5.5kw

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !