Prerë nën sharrë zvogëlimin

Përshkrim i shkurtër:

Parametrat teknike: 1, mbështetje Unique double-përfundoi duke, multi-V prodhimit saktësi e udhëzon në rrugë lineare dhe ultra-klasës zinxhir transportues të gjerë, në mënyrë precize e dorëzimit, të butë, rezistenca goodwear. 2, gisht Unique dhe motor të projektimit të drejtpërdrejtë, nuk ka humbje të energjisë, pa zhurmë, saktësi të lartë. 3, Unique volumetriv sistemi vajosje për të siguruar performancë të shkëlqyer vajosje, në mënyrë që workpiece është e ofrimit të qetë dhe të saktë. 4, Perdorimi i frekuence ndryshueshme sppeed ushqyerit, duke bërë të butë, dru i fortë rrethore sp ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Email: sophie@strongsaw.com
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parametrat teknike:
  1, double-përfundoi mbështetje Unique mbajtur, multi-V prodhimit saktësi e udhëzon në rrugë lineare dhe ultra-klasës zinxhir transportues të gjerë,

  kështu ofrimit precision, të qetë, rezistenca goodwear.
  2, gisht Unique dhe motor të projektimit të drejtpërdrejtë, nuk ka humbje të energjisë, pa zhurmë, saktësi të lartë.
  3, Unique volumetriv sistemi vajosje për të siguruar performancë të shkëlqyer vajosje,
  në mënyrë që workpiece është e ofrimit të qetë dhe të saktë.
  4, përdorimi i frekuencave ndryshueshme sppeed ushqyerit, duke e bërë të butë, shpejtësia drurë rrethore është e arsyeshme, prerje të qetë,

  kështu që madhësia detalit më të sakta.
  5, pjatë Trupi me parakohshme-tipit procesit të saldimit lazer, strenth të lartë, më të bukur.

  型号 规格 specifikimet Model MJ163A 型号 规格 specifikimet Model MJ163A
  锯片 直径 Saw blade diametër 255 / 355mm 主 电机 动 率 fuqia kryesore motorike 7.5 / 9kw
  最大 加工 厚度 Trashësia Max.preocessing 80mm 送 料 电机 功率 Feed fuqinë motorike 1.5KW
  最短 加工 长度 gjatësi më të shkurtër të përpunimit 250mm 总 功率 fuqia totale 9 / 10.5kw
  锯切 宽度 rrethore width 360mm 锯片 厚度 trashësia Blade 3.2-5.0mm
  主轴 转速 shpejtësia gisht 2900r.pm 工作台 尺寸 Duke punuar madhësia tavolinë 1750 * 860 * 830mm
  主轴 直径 diametër gisht φ50.8mm 外形 尺寸 përmasat 1950 * 1280 * 1350mm
  送 料 速度 shpejtësia ushqyerit 3-26m / min 机床 重量 pesha e makinës 970kg

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !